Grabaż 30 [CD]

Spis utworów:

1. Ach co za dzień
2. Stąpając po niepewnym gruncie
3. Ezoteryczny Poznań
4. Doniebawzięci
5. Taksówki w poprzek czasu
6. Kotów kat ma oczy zielone
7. Nikt tak pięknie nie mówił...(Tom Horn & Grabaż)
8. Droga na Brześć
9. Dygoty
10. Dziewczyna o chłopięcych sutkach
11. Cafe Sztok
12. Bankrut...Bankrutowi
13. Na pogrzeb Króla
14. Radio Dalmacija

49,99 zł
WYPRZEDANE
Polub2
Dodaj do listy życzeń
Powiązane produkty
Opis

Wydawnictwo „Grabaż 30” to 14 piosenek wybranych przez Krzysztofa Grabaża Grabowskiego z okazji 30 lat jego pracy na scenie.

„Grabaż 30” jest bardzo osobistym wyborem artysty. Dla wielu, nawet jego zaprzysięgłych fanów, ów wybór może być zaskoczeniem. Osiem piosenek przypada na lata działalności Grabaża w Pidżamie Porno. Kolejnych sześć pochodzi z repertuaru Strachów na Lachy.

Brakuje na tej kompilacji najgłośniejszych utworów Grabowskiego "Katarzyna ma katar", "Twoja generacja", "Dzień dobry kocham cię" czy "Żyję w kraju". Są za to piosenki, które - co przyznaje sam autor -  dla niego wyjątkowo ukochane i trochę też niedocenione, piosenki, które zawsze śpiewa ze szczególnym napięciem i koncentracją.

Jeśli jednak dogłębnie przyjrzeć się owej liście - z łatwością można na niej dostrzec - tzw. koncertowe pewniaki, które były i są z Grabażem na scenie niemalże od zawsze. Piosenki, które być może pomogą odkryć jeszcze inne oblicze artysty, dalekie od jego popularności, list przebojów czy nieustającego podziwu fanów.

Szczegóły produktu

Menu

Ustawienia

Załóż darmowe konto, aby dodawać produkty do ulubionych.

Zaloguj

Załóż darmowe konto, aby stworzyć listę życzeń.

Zaloguj